All eis Comités – Memberen sinn iwwert eng individuell Email Adress ze erreechen.

Yannick Weber: yannick.weber@lsrm.lu
Anna Jacobs: anna.jacobs@lsrm.lu
Benjamin Kinn: benjamin.kinn@lsrm.lu
Charel Back: charel.back@lsrm.lu
Anja Kohl: anja.kohl@lsrm.lu
Jil Steyer: jil.steyer@lsrm.lu

Bei allgemengen Froen kennt dir eis iwwer info@lsrm.lu schréiwen. (Email)

Zéckt net, eis iwwert dei verschidden Weeër ze kontaktéiren, bei konkreten Unleien leeden mir äer Froen och gäeren weider un Studenten déi an den verschiddenen Stied studéiren.

Hei fannt dir och nach puer nëtzlech Informatiounen zum Studéiren: